+90 536 741 42 51 info@akpaktemizlik.com

Akpak Temizlik  ve Tadilat olarak İstanbul içinde 2000 yılından beri Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere tüm semtlerde güvenilir ve kaliteli temizlik ve tadilat, bakım hizmetleri vermekteyiz.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

İlkelerimiz ise ;

Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.
Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.
Memnuniyet: Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.
Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.
Çevre Dostu: Adını çevreyle uyumlu temizlik yapmaktan alan Akpak Temizlik Şirketleri zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.
Kalite: Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.
Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz
Gizlilik: Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz.
Teknoloji: Akpak Temizlik Şirketleri firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.
Personel Hakları: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.
Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

İletişim

  • Telefon :+90 536 741 42 51
  • E-Posta :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Web :www.akpaktemizlik.com
  • Sakızağacı Sok. Aydınlar iş merkezi No: 36 Dükkan : 103 Maltepe / İstanbul